Emel Sayın: Gerçek aşkı David'te buldum

Yayın Tarihi : 27 Ekim 2016
17065
Eşi David Younnes'in Lübnanlı ve Hıristiyan olmasının sorun yaratmayacağını belirten Emel Sayın, «Önemli olan anlaşabilmek» diyor...

 

Emel Sayın, David Younnes'la evlendikten sonra mutluluk sarkıları söylemeye başladı. Ünlü sanatçı, «Herkes beraberliğimizin başlangıcından evlendiğimiz güne kadar pek çok şey söyledi. Ama benim için konuşulanların hiçbiri önemli değil. David'le evlendiğim için çok mutluyum. İkimiz de birbirimizi seviyoruz» dedi.

Emel Sayın, uzun süredir birlikte olduğu David Younnes ile, 4 Haziran 1986'da, Marmaris'te sürpriz şekilde evlendi. Fotoğrafta ünlü sanatçı, eşinin elinden düğün pastasını yerken görülüyor...Daha önce üç kez nikah masasına oturan ancak aradığı mutluluğu bulamadığını belirten Emel Sayın, «Gerçek aşkı ve sevgiyi David'le yaşıyorum. Birlikte çok iyi anlaşıyoruz. Bu mutluluğumuz ömrümüzün sonuna kadar devam edecek» diye konuştu.

Beraberliklerinden bu yana çeşitli suçlamalara hedef olduğunu söyleyen güzel sanatçı, «Sevgi bağı kuvvetli olunca ne din, ne de dil farkı kalıyor. Bunun için David'in Lübnanlı ya da Hristiyan olması benim için hiç önemli değil» şeklinde duygularını dile getirdi. Emel Sayın sözlerini şöyle sürdürdü:

Marmaris Festivali sırasında ani bir kararla evlenen ve herkesi şaşırtan Emel Sayın ile David Younnes, evliliğin gerçekleşmesi konusunda kendilerine yardımcı olan ve nikahlarını kıyan Belediye Başkanı Muharrem Elgin'i makamında ziyaret ederek yardımları için teşekkür etti.- «Artık mutlu olmak istiyorum. «Önceki evliliklerim kötü sonuçlandı ama bunlar benim için iyi birer deneyim oldu. Artık neyin doğru neyin yanlış olduğunu rahatça ayırt edebiliyorum. David çok anlayışlı ve mükemmel bir insan. Tanrıdan tek dileğim, geç gelen mutluluğumu ömrümün sonuna kadar kocamla birlikte yaşayabilmek. Buna da inancım sonsuz. Beraberliğimizi çekemeyenler mutluluğumuzu görünce konuşmalarının ne kadar boş olduğunu anlayacaklar.»

Yazı: Ömer Balıksırtı

(Ses Dergisi - 16 Haziran 1986)